Завантаження Події

• Це подія пройшло.

Cornell Mentors for Ukraine

Квітень 7, 2023 @ 20:00

Корнельський клуб Польщі запустив програму наставництва для підтримки перспективних українських студентів та випускників, які мають намір зробити внесок у відбудову України після російського вторгнення. Учасники програми матимуть можливість отримати професійні та профорієнтаціні консультації від провідних діячів бізнесу, громадського сектору та державних установ.

Програма буде включати в себе два компоненти:

📌 індивідуальне наставництво – передбачає роботу з ментором, який відповідає профілю учасника, у парі протягом певної кількості сесій.

📌 колективне наставництво – полягає у відвідуванні семінарів та лекцій для розвитку аналітичних навичок, критичного мислення, формування політики, знання англійської мови та інші.

✔️ Прийняти участь можуть студенти або нещодавні випускники до 35 років із чітким баченням того, як вони хочуть зробити внесок у відбудову та зміцнення України.

Програма буде проходити англійською мовою.

✍️ Щоб подати заявку на участь у програмі, необхідно надіслати своє резюме та коротке есе до 500 слів на електронну пошту, вказану на сайті.

ℹ️ Більше інформації за посиланням.

🔥Дедлайн: 7 квітня 20.00 CET
📍Онлайн/Варшава