Студенти ХНУ Діана Шинкар, Оксана Помаранська та Олександр Блонський успішно пройшли гру СІМА/AICPA Business Game

СІМА (Association of International Certified Professional Accountants) – це глобальна організація, яка об’єднує фахівців у галузі обліку, фінансів та аудиту з усього світу. Організація завжди підтримує молодих обдарованих студентів і надає їм можливість вдосконалювати свої навички та розширювати свої знання в сфері обліку та фінансів.

Гра СІМА/AICPA Business Game щороку запрошує студентів з різних університетів України.

Наші студенти мали можливість розглядати питання, пов’язані з бізнесом, фінансами, а також виконувати дослідження. Гра була відмінною нагодою поглиблення знань в практичних умовах.
Ми пишається своїми студентами та висловлюємо подяку асоціації СІМА за чудову можливість🩵💛