Студенти ХНУ відвідали презентацію проекту UPSHIFT у місті Хмельницькому

6 вересня студенти-політологи разом з представниками Студентської Ради Хмельницького національного університету мали чудову можливість відвідати презентацію проекту UPSHIFT у місті Хмельницькому!

UPSHIFT – це глобальна Програма Дитячого фонду ООН (HICE), яка працює в понад 40 країнах світу і спрямована на розвиток навичок 21 століття серед молоді та підлітків.

Цей проект, який вперше реалізується в нашому місті, має надзвичайно важливу місію. Він надає молоді можливість визначити потреби своєї громади та розробити інноваційні ідеї для їх вирішення.

На презентації було представлено не лише концепція проєкту , але й вражаючий ентузіазм молодих учасників, які бажають змінювати своє місто на краще.

Студенти висунули свої ідеї, які матимуть вплив на покращення освіти нашого міста. Але деталі згодом… Дякуємо команді UPSHIFT за їхню працю та надію на світле майбутнє нашої громади завдяки молодіжному лідерству та активним ініціативам!