Хмельницький національний університет приєднався до Enterprise Educators UK!

Членство Хмельницького національного університету в мережі EEUK стало можливо завдяки підпрограмі Creative Flame, що фінансується Британською Радою.

Мета діяльності EEUK полягає у сприянні в бізнес-освіті та навчанні підприємництву, об’єднуючи та підтримуючи викладачів по всьому світу. Мережа EEUK об’єднує 350 000 однодумців зі 114 університетів та організацій з Великої Британії та 49 ЗВО-членів програми Creative Flame.

Студенти та викладачі Хмельницького національного університету тепер матимуть доступ до додаткових можливостей для розвитку своїх підприємницьких навичок, стажувань у успішних компаніях, а також до участі в заходах, присвячених розвитку бізнесу та підприємництва.

Ми прагнемо і далі розвивати підприємницьку освіту в Україні та сприяти розвитку нових підприємців та інноваційних проєктів.

Разом ми будуємо майбутнє, де підприємницький дух і креативність стануть двигунами прогресу та процвітання нашого суспільства.