Хмельницький національний університет доєднався до Програми «Балтійський Університет»

У ХНУ завершилося підписання договору з Уппсальським університетом (Uppsala University) про співпрацю в рамках Програми «Балтійський Університет» (Baltic University Program).

Програма налічує близько 90 університетів у всьому регіоні Балтійського моря і координується Уппсальським університетом (Швеція).

Викладачі та студенти Хмельницького національного університету матимуть можливість брати участь в конференціях та семінарах програми, а також в навчальних круїзах по Балтійському морю. Детально з можливостями можна ознайомитися на сайті.

Проректор з НПР Катерина СКИБА прокоментувала укладення договору: «Ми з нетерпінням чекаємо на початок роботи у рамках Програми «Балтійський Університет». Вона дозволить надати студентам та викладачам нашого університету можливість отримати міжнародний досвід та працювати над проєктами, корисними для нашої країни».